ANTy-YOUNGs FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANTy-YOUNGs FORUM

TÜRKİYEnin en üyesiz paylaşım platformu

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seni Çok Sevdiğimi...

2 posters
YazarMesaj
Celine
saygı değer üye
saygı değer üye
Celine

Seni Çok Sevdiğimi... Empty
MesajKonu: Seni Çok Sevdiğimi...   Seni Çok Sevdiğimi... Icon_minitimePaz 29 Nis. - 19:04

“Aşkım inan bana şu anda yanında olmayı o kadar çok isterdim ki sana anlatamam.. Seni çok seviyorum…”

Çoğu aşk yazısında bu cümle geçer.. Ama ben bu cümleyi kurmayacağım sana.. Çünkü sen zaten Seni Ne Çok Sevdiğimi biliyorsun.. Hayat zamanla bizden bir şeyler alıp götürüyor.. Yerine daha güzel şeyler gelmez ise işte insan o zaman üzülür… Evet zaman bana çok şey kaybettirdi.. Duygularımı, umutlarımı ve en çok sevdiğim sevincimi.. Ama sonra bana bir sen verdi.. Sen bana kaybettiğim tüm şeyleri kısa bir zamanda kazandırdın.. Sen bana beni yeniden hatırlattın..

“Aşkım bana yaşattığın her şey için sana binlerce kez teşekkür ederim”

Sana bu cümleyi de kurmayacağım. Çünkü sen zaten Seni Ne Çok Sevdiğimi ve hayatımda olduğun için ne kadar mutlu olduğumu biliyorsun. Sana teşekkürü her zaman yanında olarak dahası sevgine layık olmaya çalışarak edeceğim…

İlk kez hem duygularım hem mantığım bir arada.. İlk kez ne istediğimi biliyorum.. O sonu gelmez kararsızlığımdan eser yok bu sefer… Hayatımda bir sen istiyorum.. Hayatımda bir seni istiyorum…

"Bu aşk hiçbir zaman bitmez… O bakışlar silinmez. Seni Ne Çok Sevdiğimi Hiç Kimseler Bilemez.. Seni hep düşündüğümde öptüğüm aklıma gelir.. Seni Ne Çok Sevdiğimi HİÇ KİMSELER BİLEMEZ.."

Bana dokunduğun günü.. Kalbime konduğun o günü.. Sanki bugünmüş gibi hatırlarım sevgilim…
Seni Ne Çok Sevdiğimi Anlatamam Sevgilim……..

Hayatta hiçbir şey bilmesem bile bir şeyi çok iyi biliyorum..

Seni Ne Çok Sevdiğimi..
sagopa_07ant
KIRIK üye :p

MesajKonu: Geri: Seni Çok Sevdiğimi...   Seni Çok Sevdiğimi... Icon_minitimePaz 29 Nis. - 20:26

Cool harıkasın elıne saglık ben kımın için yazdıgınıu biliyorum cyclops
Celine
saygı değer üye
saygı değer üye
Celine

MesajKonu: Geri: Seni Çok Sevdiğimi...   Seni Çok Sevdiğimi... Icon_minitimePaz 29 Nis. - 22:48

bilirsin tabii Sad
sagopa_07ant

MesajKonu: Geri: Seni Çok Sevdiğimi...   Seni Çok Sevdiğimi... Icon_minitimeSalı 1 Mayıs - 22:21

Wink bilyim tabi buyu heykes biliyo zati
sagopa_07ant

MesajKonu: Geri: Seni Çok Sevdiğimi...   Seni Çok Sevdiğimi... Icon_minitimePaz 20 Mayıs - 16:50

abim de bilio:D

Seni Çok Sevdiğimi...
1 sayfadaki 1 sayfası